RUM ZACAPA CEN. 40% 23 ANOS 1l

Naše cena:

1 550 Kč (s DPH)
1 280,99 Kč (bez DPH)


Objednací číslo:33997
Dostupnost: ihned k odeslání

Ron Zacapa Centenario 23 y.o. byl poprvé vyroben v roce 1976 k oslavě 100. výročí založení Guatemalského města Zacapa. Je to rum vyrobený ze surové cukrové třtiny, pěstované v okolí města Zacapa v hornaté oblasti Guatemaly. Centenario Sistema je vyroben ze šťávy získané po prvním lisováním cukrové třtiny. Získaná šťáva podléhá kvašení za použití vlastního kmene ananasových kvasnic a následně dochází k destilaci. Po vypálení se rum plní do sudů ke staření, přičemž se používá tzv. Solera systém. Stáří rumů, jenž jsou použité do blendu se pohybuje mezi 6 a 23 lety.  

  • Vůně: Velmi sladká a ořechová, med a čokoláda. Zřetelné tóny tmavě hnědého třtinového cukru s jemným kouřovým nádechem dýmkového tabáku.
  • Chuť: překvapivě komplexní, bohatá a plná, medově sladká, což je dost netypické pro stařené rumy. Tóny po rozinkách, zavařených meruněk, jádro zpevněné drsností dubu, muškátového oříšku, kůže a tabáku s tóny kávy a jemně sladké vanilky vyvážené pikantním nádechem skořice a zázvoru na závěr; Opravdu rum pro náročné fajnšmekry!
  • Závěr: výrazný, dlouho doznívající, nádech kouře na ocase.

 

Objednací číslo: 33997
Výrobce: Neurčen
Kategorie: Rum, spiced
Dostupnost: ihned k odeslání
Balení: 6

Rychlá objednávka

Přihlášení uživatelé
mohou objednávat rychleji.

Rychlá objednávka